منوی اصلی
لوگو و نماد و آرم جشنواره فیلم فجر تهران در مشهد

تریبون آزاد فیلم فجری ها

مردم نگاره های هنردوستان خراسانی
www.razavi8.ir


تریبون آزاد «فیلم فجری ها» مردم نگاره های هنردوستان خراسانی با محوریت شانزدهمین «جشنواره فیلم فجر تهران» در مشهد
  • در خصوص مطلب «اتفاق عجیب در مراسم اختتامیه فیلم فجر در مشهد از نگاه ثامن» باید بگم بازخوبه آقای جانفدا ؛حاتمی کیا را پشت در نذاشت مثل خیلی از صاحب نظران با مقامهای خیلی بالا!! که مجبور شدند در سینما اصغرزاده بشینند.
  • از مسوولین سایت تشکر می شود که علیرغم بی نظمی ها در جشنواره سعی در اطلاع رسانی حداکثر داشتند. خیلی دلم می خواست در مراسم اختتامیه با حضور حاتمی کیا بودم ولی حیف که برای مخاطب معمولی درها بسته است
  • سلام، دیشب کلی پشت در موندم و دست آخر هم راهم ندادند و گفتند یا باید کارت داشته باشی یا این که بری تو سالن شهید اصغرزاده! واقعاً هر سال دریغ از پارسال! آخه مگه سالن بزرگ سینما هویزه به اون زیبایی و قشنگی و با اون نورپردازی عالیش چش بود که اومدید این سالن تنگ و کوچک رو انتخاب کردید تا مردم رو پشت در بسته ساعتها نگهدارید؟! عکسهای اختتامیه پارسال رو نگاه کنید و با امسال مقایسه کنید می بینید پارسال تو قصر برگزار شد و امسال در دخمه! تنها چیزی که برای آقایان مسئول جشنواره مهم نیست رعایت حرمت و شأن مردمه، افسوس 
  • سلام، خیلی ها با کارت دعوت و کارت کوچک شماره صندلی ؛ در پشت درهای سالن ماندند و اختتامیه را در سالن سرد سینمای شهید اصغرزاده به صورت پخش فیلم دیدند حتی من  هر چقدر مستقیما و از پشت در؛برای آقای جان فدا مسئول سالن توضیح دادم که من نماینده و بازیگر فیلم "با دیگران "هستم وباید در پشت میکروفن توضیحات لازمه را بدهم ؛قبول نکردند.و وقتی نام آقای ناصر ضمیری را بردند،  ایشان حضورنداشتند و هیچ نماینده ای هم از طرف ایشان نبود. فرشته فارغ (شایان) 
  • سلام، امشب هرچند شلوغ و بی نظم بود، اما شب خوبی برای مشهدیها بود خصوصاً هنگامی که حاتمی کیا روی صحنه آمد و جمعیت در تشویقش سراز پا نمی شناخت اما آخرش ضد حال خوردم و از تعجب شاخ درآوردم وقتی شنیدم از ایرنای خراسان هم جزو رسانه های برتر تقدیر شده! قصد توهین ندارم ولی اگه از دیوار صدایی دراومد، از ایرنای خراسان هم تو مشهد صدا در میاد! نه به سایت فعال شما و خبرهای لحظه به لحظه و انتشار نظرات و پیگیری هاتون و نه به این نحوه داوری تو انتخاب رسانه برتر؟! وقتی به جای فارس و ایسنا و مهر، ایرنای بیحال رسانه برتر بشه، خدا بخیر کنه عاقبت داوری های دیگه مسئولان جشنواره مشهد رو! (دوست عزیز، سلام، جلب رضایت امثال شما خوبان و همراهان همیشگی همین برای ما کافیست! چون مطول نوشتید میگویم که مزد حقیقی مان را در واقع زمانی گرفتیم که با آمار حدوداً 85 هزار بازدید، درج قریب به 200 نظر و ارسال 7 هزار پیامک همه و همه فقط طی 20 روز اخیر همچنین رأی 64 درصدی به مفید و مطلوب بودن سایت و از همه مهمتر 97 درصد موافقت شما مخاطبان محترم با منش و روش دو وبگاه مبنی بر این که «باید نظرات مردمی بدون پالایش درج و منتشر شود چراکه باعث رشد و بالندگی جشنواره می شود!» مواجه شدیم و همین مهر تأیید شما مخاطبان قدرشناس به عملکرد شبانه روزی به خدا ما را بس است! به هر حال از حسن توجهتون به ما و خبرگزاری های فعال و پرکاری که نام بردید چون ایسنا و فارس و مهر و تسنیم و حتی ایکنا که در انتشار اخبار جشنواره واقعاً پررنگتر از سایر رسانه ها ظاهر شدند و تلاش کردند، به سهم خودم ممنون، البته دوستان ایرنا هم زحمت کشیده بودند. انشاءآلله که همه لایق باشیم و با تلاش بیشتر قدر بدانیم.)
  • سلام و خسته نباشید....بالاخره جشنواره یازدهم هم تموم شد...  یه تشکر ویژه بابت تلاش واقعا شبانه روزیتون برا اطلاع رسانی واقعا دمتون گرم. روزهای سخت! اما شیرین جشنواره هم تموم شد به امید آینده ای بهتر.... موفق باشید. (مدیر سایت: ممنونم دوست عزیز و تشکر لازم نیست چون وظیفه مون هست و مسئولیت پذیرفتیم و باید انجام بدهیم. به هر حال از همراهی شما خوبان، هم متشکریم و هم امیدوار به همراهی گرمتان در سال های آینده انشاءالله اگر عمری باقی باشد.)
  • سلام، ممنون از سایت بابت اطلاع رسانی خوب در جشنواره . شاید تنها نكته مثبت جشنواره امسال همین سایت بود.
  • با احترام و تشکر بسیار زیاد از شما ؛ آقای زرگری ؛ به خاطر زخمت های بی دریغتان و همچنین تشکر می کنم که نظرات مرا چاپ نمودید و نشان دادید و امام رضا(ع) پشت و پناهتان. فرشته فارغ (شایان) (پاسخ مدیر سایت: سلام خانم شایان، هر کاری که کردیم وظیفه بود. از شما هم به خاطر اظهار نظرات ارزشمندتان تشکر می کنم. موفق باشید و تندرست)
  • در مورد صحبت مدیر کل امور زائرین استانداری خراسان رضوی که گفته بودند جشنواره فیلم فجر مشهد نسبت به گذشته از نظم بیشتری برخوردار بود! باید بگم که  دوستان خیلی جدی نگیرن ایشون آرزوشون رو در مورد نظم جشنواره گفتن ... / ایشون از همون افرادی بودن که بیلیت ها رو براشون ارسال میکردن یکی هم می فرستادن ایشون و همراهانشون رو بزارن روسرشون و حین حلوا حلوا کردن به بهترین صندلی سالن منتقل کنن و حالا بقیشو خودتون تصور کنید. اگه ایشونم مثل ما بعد از اینکه ساعت ها تو صف منتظر شدن و تازه اگه بیلیت برسه باید زیر پرده باید بشینیم و بعد از جشنواره ارتروز گردن بگیریم دیگه از این حرفا نمیزدن / احسنت گل گفتی... من به آقای موسویان پیامک انتقادی ارسال کردم و پاسخ و استدلال ایشون این بود که بنده جشنواره امسال رو با پارسال مقایسه کردم !!!!؟؟؟

تعداد صفحات : 20 1 2 3 4 5 6 7 ...

  از وبگاه «رویدادهای مرتبط سینمایی» چه خبر؟

مشاهده وبگاه رویدادهای مرتبط سینمایی استان